Novi gol Nikole Kalinića u još jednom remiju Fiorentine

Nikola Kalinić je u 38. minuti bio najviši u kaznenom prostoru gostiju i udarcem glavom zatresao mrežu nakon kornera kojega je izveo Borja Valero za vodstvo svoje momčadi od 2:0. Prethodno je naš napadač propustio tri izgledne prilike, u 11. minuti nije stigao glavom proslijediti loptu u mrežu na drugoj vratnici, u 16. je izbio sam pred golmana Torina Harta, ali je njegov udarac sa 16 metara Englez uspio blokirati, da bi u 33. minuti s desetak metara udaljenosti pucao preko gola. Fiorentinu je u vodstvo doveo Saponara već u 8. minuti utakmice. Bio je to 12. gol Kalinića u Serie A ove sezone čime je izjednačio svoj prošlosezonski učinak. Nakon što je Fiorentina propustila niz prilika za povećanje prednosti stigla je kazna, Belotti je golovima u 65. i 84. minuti poravnao na 2:2. Napadač Torina tako se iskupio za promašeni jedanaesterac u 61. minuti, s bijele točke je pogodio gredu. All Goals & Highlights HD - Fiorentina 2-2... by Bayeo Kalinić je odigrao svih 90 minuta za Fiorentinu, kao i Milan Badelj, dok je Hrvoje Milić utakmicu odgledao s klupe. Bio je to osmi ovosezonski remi u Serie A za 'viole', a predigru utakmici odradili su i domaći navijači. Jako su ljutiti nakon prošlotjednog domaćeg poraza i ispadanja iz Europske lige od Borussije M'gladbach. Igrače su počastili salvama zvižduka i bojkotom na samom početku utakmice, a novi remi sigurno neće popraviti 'narušene odnose'...
Datum dodavanja | Pročitaj cijeli članak: Tportal